سریال قبله عالم
سریال خاتون

سریال زخم کاری

خلق تصاویر با نیروی پاهای دختر معلول

تاریخ : 1396.05.12
نظرات : 0

نقش ورا :  طرفداران سلبریتی‌های مشهور در دنیا معمولا کارهای خاص و منحصر به فردی انجام می‌دهند تا بتوانند علاقه خود را به آنها نشان دهند.

 

 

 

حمامی

 

 

برخی از آنها اگر خوش‌شانس باشند و کار ویژه‌ای انجام داده باشند در رسانه‌ها مطرح می‌شوند و از این طریق اثر خود را در معرض دیده شدن ستاره محبوبشان قرار می‌دهند. این‌بار نوبت نقاش ایرانی است که بعد از خلق اثری استثنایی آرزو کرده ستاره محبوبش بتواند این نقاشی را ببیند. حالا خیلی‌ها دست به کار شده‌اند تا او را به آرزویش برسانند.
کشیدن پرتره دایی و دیدار با شهریار
فاطمه حمامی، نقاش معلول کاشانی که هنگام تولد به دلیل کمبود اکسیژن معلول شد، برای فوتبالی‌ها به فردی شناخته شده مبدل شده است. حمامی وقتی بین اهالی فوتبال معرفی شد که نقاشی‌های پرتره او از علی دایی و عادل فردوسی‌پور در فضای مجازی منتشر شد. او که علاقه ویژه‌ای به علی دایی دارد، ‌سال گذشته به همراه نزدیکانش توانست به باشگاه نفت برود و با تقدیم نقاشی‌اش به دایی او را از نزدیک ببیند. او که نزدیک به ٨٥‌درصد معلولیت دارد، توانسته پاهای خود را تقویت کند. او استعداد فوق‌العاده‌ای در نقاشی با پاهایش دارد و همین موضوع شهرتی جهانی به او داده است.
بازتاب نقاشی رونالدو
فاطمه حمامی بعد از طراحی افراد مشهور ایرانی که به آنها علاقه دارد، پرتره کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال‌مادرید و تیم‌ملی پرتغال را به تصویر کشیده است. حمامی در صفحه اینستاگرام خود دنبال‌کنندگان زیادی دارد و با قراردادن نقاشی‌هایش در این صفحه تحسین همه را برمی‌انگیزد. به همین دلیل پرتره‌ای که او از کریستیانو رونالدو کشیده، بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های جهان داشته است. سایت انگلیسی گل درباره کشیدن تصویر پرتره توسط این هنرمند ایرانی این‌طور توضیح داده است: «هنرمند بااستعداد ایرانی، جهان فوتبال را با نقاشی استثنایی که با پاهایش کشیده، تحت‌تأثیر قرار داده است. فاطمه حمامی عکسی از نقاشی استثنایی خود از فوق ستاره رئال‌مادرید و پرتغال را در اینستاگرامش منتشر کرده است. این هنرمند معلول که بشدت فوتبالی است، پیش از این نیز نقاشی زیبایی از علی دایی، اسطوره فوتبال ایران کشیده بود. او می‌خواهد این تصویر به دست کریستیانو رونالدو برسد.» همچنین نشریه دیلی‌میل در مطلبی به فاطمه حمامی اشاره و آرزو کرده رونالدو دختر معلول ایرانی را ببیند.
بسیج عمومی
برای برآورده کردن آرزوی فاطمه
همان‌طور که گفته شد، فاطمه حمامی به دلیل استعداد فوق‌العاده‌ای که در نقاشی دارد، توانسته به شهرت زیادی دست پیدا کند. او هواداران زیادی در صفحه اینستاگرام خود دارد که با تحسین و تمجیدهایشان از این دختر معلول اما هنرمند به او امید و انرژی می‌دهند. هنر فوق‌العاده فاطمه باعث شده هر کسی هر کاری از دستش بربیاد برای رساندن او به آرزوهایش انجام دهد. بعد از این‌که حمامی عکس پرتره‌ای که از کریس رونالدو کشیده بود را روی اینستاگرام خود گذاشت، این تصویر هنرمندانه از بهترین بازیکن فوتبال دنیا باعث شد بسیاری از کاربران ایرانی به تمجید از او بپردازند. حمامی در توضیح این پست نوشته که علاقه زیادی به رونالدو دارد و آرزویش این است که رونالدو این عکس را ببیند. فاطمه ابراز امیدواری کرده که این آرزویش برآورده شود و خدا را شکر کرده که توانسته یک بار دیگر نقاشی کند. انتشار این پست در اینستاگرام فاطمه حمامی باعث شد بسیاری از کاربران ایرانی تلاش کنند او را به آرزویش برسانند. بسیج عمومی دنبال‌کنندگان حمامی در صفحه اینستاگرامش باعث شد در مدت کوتاهی هزاران نفر کریس رونالدو را زیر عکس پرتره او تگ کنند تا بلکه بتوانند رونالدو را متوجه هنر این دختر معلول کنند. برخی هم تصویر این نقاشی را در صفحه هواداری رئال‌مادرید و رونالدو به اشتراک می‌گذارند تا فاطمه به آرزویش برسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

shahrvand

کلید واژه ها :
نقاشی با پا
دسته بندی :  اخبار داغ

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا